Krzysztof Fugiel
Piątek, 18 Stycznia 2019 roku. Dzisiaj są imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Flash Player

­­­­­­­­

­7 Cudownych Ocaleń pułkownika Woj­ska Polskiego w stanie spoczy­nku Antoniego Fugla.

Więcej na ­

youtube_logo

 

 

 

Materiały o walce

Antoniego Fugla w AK

przekazałem do:

Muzeum_AK_w_Krakowie 

Oil_is_ruling_the_World__250_px 

RATUJ EXALO CENTRUM KRAKÓW

­­

­­­­­Linkedin_250_px

­ ­

===========================

Flag Counter­­

­Mahatma_Ganghi

 

 

 

 

 

Herb_Pobog
­

 

 

 

 

 

­

 

Utwórz swoją wizytówkę  

Fugiel_animation

­­­ anima_pilsudski_fugiel_trans

Witam  na FORUM  KRZYSZTOFA A. FUGLA. W FORUM są następujące tematy które poruszam:

Współczesny Przemysł Naftowy
Health, Safety, Envinroment
Historia Nafty
O Świecie
Nie tylko Szkiełko i Oko
O Krakowie­
Foto

Zamieszczane tu materiały są prywatnymi tekstami i opiniami Autora FORUM z którymi można się nie zgadzać, jednakże Autor uważa je za swoje i niezmienne, aż do czasu poznania nowych faktów.

W przypadku innych artykułów, bądź notatek, Autor FORUM nie bierze odpowiedzialności za ich treść, jednakże zawsze są  zamieszczane dane osobowe Autora tekstu bądź dane źródłowe tekstu.

Wszelkie uwagi i propozycje tematyczne dotyczące FORU­M proszę przesyłać do mnie E-mailem ( patrz niżej ), lub wpisać swój komentarz ­na podstronie Księga.Szukaj

Loading

Kontakt

chrisfugiel [at] hotmail.com

Imię i Nazwisko

E-mail

Treść

BELOW CHOOSE THE LANGUAGE TO TRANSLATE THE FORUM PAGES TO ANY OF 22 OTHER LANGUAGES !

© meteogroup.pl

Cena_Akcji­

­PGNIG notowania

logo_PGNIG

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2019-01-18
USD 3,7694 +0,21%
EUR 4,2964 +0,21%
CHF 3,7917 -0,01%
GBP 4,8773 +0,63%
Wspierane przez Money.pl

Protected by Copyscape Plagiarism Check

Imatag_logo_120_pix­

­­KRZYSZTOF A. FUGIEL FORUM

Wypromuj również swoją stronę­

­

SPE.Poland_web

SITPNiG_logo_V_small­­­WNiG_120px

IPCC_logo_120px

Rat

 

  Polska_Walczaca_szara_GIF_animated_OK

 

 

 

prezydent_pl_120_px 

LechKaczynski_org 

Lech_Kaczynski_pl 

Telewizja_Republika

 

 

PodziemnaTV 

Niezalezna_pl­


Niepoprawni_pl


PCh24_pl

­

Akademia_Geopolityki

Poland_Current_Events_120_px

Robert_Brzoza_120_pix

Mennica Skarbowa - Pewne inwestycje w metale szlachetne­


­

­ ­
Feb 17, 2018

Co Google wie o Tobie? Zobacz sam

WIEDZA TO POTĘGA

google

02.12.2018 22:46 Zdjęcie: Shutterstock

Te linki nie są ukryte, ale nie są reklamowane. Każdy, kto korzysta z usług Google, od Gmaila po system operacyjny Android, przeglądarkę Chrome itp., Stopniowo przekazuje tej firmie prawie wszystkie informacje o sobie. Pytanie tylko, które z nich są wykorzystywane przez Google do własnych celów. Naucz się tego w odniesieniu do twojego konta, pomoże ci kilka linków, które nie znają większości zwykłych śmiertelników.

1) "Google" tworzy "profil reklamowy" na stronie "personalizacja reklam". Po otwarciu tej strony (konieczne jest zalogowanie), zobaczysz, pod jakimi dokładnie danymi są korygowane reklamy i z pragnieniem rozłączenia personalizacji. Domyślnie "Google" uwzględnia Twój wiek, płeć i zainteresowania. Zainteresowania są dodawane automatycznie - na przykład podczas oglądania filmów z różnych tematów na "Youtube". Na tej stronie możesz, jak już wspomniano, całkowicie wyłączyć personalizację reklam lub, odwrotnie, dostosować swoje dane, aby reklama "spersonalizowana" była jeszcze lepsza - na przykład ręcznie edytuj zainteresowania.

2) Jeśli korzystasz z mobilnego systemu operacyjnego "Android", opracowanego przez Google, na urządzeniu z czujnikiem lokalizacji, twoje ruchy są monitorowane i rejestrowane. Historię geograficzną swojego konta wraz z mapą krajów odwiedzonych w ostatnich latach można obejrzeć tutaj. Kliknięcie dowolnej daty na "osi czasu" może również wyświetlić szczegółową mapę ich ruchów na ten dzień. (Bardzo pouczający spektakl dla tych, którzy uważają się za nieuchwytnego i tajemniczego podmiotu).

3) "Google" przechowuje wszystkie twoje zapytania i linki, przez które przeszedłeś z tych zapytań z wyszukiwarki. Jeśli, powiedzmy, ty (nie daj Boże) masz syfilis i nie chcesz, aby krewni o tym wiedzieli, możesz je ukryć przed nimi, ale nie ukryjesz niczego przed "Google", jeśli zaczniesz szukać materiałów na ten temat. Należy to wziąć pod uwagę. A jeśli zapytania będą zawierać podejrzane słowa, takie jak "jak zrobić materiały wybuchowe" lub "nagie dziewczyny", prędzej czy później przyjdą do ciebie ludzie w mundurach.

4) Tutaj jest bardziej znany odnośnik, ale daleko mu do tego, by wszyscy wiedzieli o jego istnieniu. Jeśli podejrzewasz, że ktoś powoli wszedł na Twoje konto "Google", możesz zobaczyć wszystkie sesje, z którymi się łączysz - jakie urządzenie, ile, z którego adresów IP iz jakich miast zostały utworzone. W tym samym miejscu możesz w każdej chwili wyjść z wszystkich otwartych sesji, jeśli zapomniałeś otworzyć konto "Google" na czyimś komputerze i obawiasz się, że ktoś się na nie zagłębi. Ponadto, jeśli chcesz zmienić hasło, zamknij wszystkie istniejące sesje wcześniej.

5) Oto lista aplikacji innych firm (programów na urządzenia mobilne) i usług, które mają dostęp do uzyskiwania informacji z Twojego "konta Google". Zazwyczaj są to aplikacje, którym zezwolono na dostęp podczas ich instalowania. Na tej samej stronie można zamknąć dostęp do każdej informacji o koncie Google dla każdej z tych aplikacji, jednak może to później wpłynąć na działanie tych aplikacji, jeśli są one nadal zainstalowane i działają.

6) Jeśli ktoś nie chce, aby jego dane były rejestrowane przez służbę statystyczną "Google Analytics" podczas odwiedzania stron, na których jest zainstalowany, można zainstalować moduł blokujący, który nie pozwoli analitykowi na zbieranie informacji o twoich wizytach. Chociaż w porównaniu z poprzednimi możliwościami Google, wygląda to z dala od najpoważniejszego "narażenia" naszych danych osobowych.

7) A na przekąskę - wiele stron internetowych ładuje tzw. "Pliki cookie reklamowe" dla użytkowników - aby wyświetlać ukierunkowane reklamy różnych usług reklamowych na podstawie poprzednich wizyt w tej samej witrynie. Od personalizacji reklam we wszystkich tych usługach można zrezygnować (zrezygnować) z witryny http://optout.aboutads.info to strona Digital Advertising Alliance, która pozwala na wdrożenie wymogów Unii Europejskiej w zakresie prywatności użytkowników.
DAA_logo

What is the Digital Advertising Alliance?

The Digital Advertising Alliance (DAA) establishes and enforces responsible privacy practices across industry for relevant digital advertising, providing consumers with enhanced transparency and control through multifaceted Principles that apply to Multi-Site Data and Cross-App Data gathered in either desktop or mobile environments. The DAA is an independent non-profit organization led by leading advertising and marketing trade associations.back