Krzysztof Fugiel
Piątek, 18 Stycznia 2019 roku. Dzisiaj są imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Flash Player

­­­­­­­­

­7 Cudownych Ocaleń pułkownika Woj­ska Polskiego w stanie spoczy­nku Antoniego Fugla.

Więcej na ­

youtube_logo

 

 

 

Materiały o walce

Antoniego Fugla w AK

przekazałem do:

Muzeum_AK_w_Krakowie 

Oil_is_ruling_the_World__250_px 

RATUJ EXALO CENTRUM KRAKÓW

­­

­­­­­Linkedin_250_px

­ ­

===========================

Flag Counter­­

­Mahatma_Ganghi

 

 

 

 

 

Herb_Pobog
­

 

 

 

 

 

­

 

Utwórz swoją wizytówkę  

Fugiel_animation

­­­ anima_pilsudski_fugiel_trans

Witam  na FORUM  KRZYSZTOFA A. FUGLA. W FORUM są następujące tematy które poruszam:

Współczesny Przemysł Naftowy
Health, Safety, Envinroment
Historia Nafty
O Świecie
Nie tylko Szkiełko i Oko
O Krakowie­
Foto

Zamieszczane tu materiały są prywatnymi tekstami i opiniami Autora FORUM z którymi można się nie zgadzać, jednakże Autor uważa je za swoje i niezmienne, aż do czasu poznania nowych faktów.

W przypadku innych artykułów, bądź notatek, Autor FORUM nie bierze odpowiedzialności za ich treść, jednakże zawsze są  zamieszczane dane osobowe Autora tekstu bądź dane źródłowe tekstu.

Wszelkie uwagi i propozycje tematyczne dotyczące FORU­M proszę przesyłać do mnie E-mailem ( patrz niżej ), lub wpisać swój komentarz ­na podstronie Księga.Szukaj

Loading

Kontakt

chrisfugiel [at] hotmail.com

Imię i Nazwisko

E-mail

Treść

BELOW CHOOSE THE LANGUAGE TO TRANSLATE THE FORUM PAGES TO ANY OF 22 OTHER LANGUAGES !

© meteogroup.pl

Cena_Akcji­

­PGNIG notowania

logo_PGNIG

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2019-01-18
USD 3,7694 +0,21%
EUR 4,2964 +0,21%
CHF 3,7917 -0,01%
GBP 4,8773 +0,63%
Wspierane przez Money.pl

Protected by Copyscape Plagiarism Check

Imatag_logo_120_pix­

­­KRZYSZTOF A. FUGIEL FORUM

Wypromuj również swoją stronę­

­

SPE.Poland_web

SITPNiG_logo_V_small­­­WNiG_120px

IPCC_logo_120px

Rat

 

  Polska_Walczaca_szara_GIF_animated_OK

 

 

 

prezydent_pl_120_px 

LechKaczynski_org 

Lech_Kaczynski_pl 

Telewizja_Republika

 

 

PodziemnaTV 

Niezalezna_pl­


Niepoprawni_pl


PCh24_pl

­

Akademia_Geopolityki

Poland_Current_Events_120_px

Robert_Brzoza_120_pix

Mennica Skarbowa - Pewne inwestycje w metale szlachetne­


­

­ ­
Feb 12, 2018

Czy jesteś "antysemitą"? Test w 13 punktach

Autor: Posted on Grudzień 5th, 2017 in żydzi chazarscy

Robert_Brzoza_logo

https://tajemnice.robertbrzoza.pl/zydzi-chazarscy/jestes-antysemita-test-13-punktach/

Flaga___ydowska

Flaga żydowska

Modny jak zwykle temat antysemityzmu (dla nie zorientowanych podam, że jest to coś, czego obecnie w Polsce ze świecą nie uświadczysz, a czego jak kania dżdżu pożądają syjoniści).

"Antysemityzm" takim, jak go widzą syjoniści, nie jest przedmiotem moich zainteresowań. Postanowiłem jednak zrobić wyjątek i przyjrzeć się problemowi z bliska. W tym celu sięgnąłem po dane u źródełka.

Źródełko władzy syjonistycznej nie tryska bowiem, jak można by się spodziewać, na Bliskim Wschodzie, w Tel Aviv. To źródełko, a właściwie potężny gejzer wszechwładzy, bucha po drugiej stronie Atlantyku. I tam należy pogrzebać, by znaleźć odpowiedź na nurtujące mnie pytanie.

Długo grzebać nie trzeba.

Od razu wyskakuje "Global Anti-Semitism Review Act" - ustawa z 2004 roku, przyjęta przez Kongres USA, stanowiąca rodzaj testu na "antysemickość". Po zrobieniu tego testu każdy mieszkaniec Globu będzie mógł z całą pewnością stwierdzić, czy jest "antysemitą', czy też nie.

Sytuacja tak naprawdę śmieszna nie jest. Realizacją tej ustawy zajmuje się Departament Stanu USA, który zobligowany jest (sic!) do ciągłego monitorowania tego zjawiska na całym świecie.

Wzmiankowana ustawa opiera się na 13 punktach, które stanowią trzon testu.

Postaram się przybliżyć Wam ich zawartość.

Całość skonstruowana jest jako atak ad hominem, gdzie zmusza się przede wszystkim do milczenia osobę, a nie próbuje rozwiązać problemu.

Antysemityzmem jest :

1. "Każde oświadczenie, że Społeczność żydowska kontroluje rządy, media, handel zagraniczny i świat finansów".

Wg tego artykułu nie ma znaczenia, czy takie stwierdzenie jest prawdziwe, czy fałszywe. Prawda nie jest istotna. To, co narusza prawo, to wyrażenie takiej opinii. W rzeczywistości jest to samo w sobie ewidentna próba presji na rządy i poszczególnych obywateli.

Dozwolone, a nawet wskazane, jest mówienie, że Żydzi to najbardziej ofiarny naród w historii ludzkości, a w ogóle to Samarytanie mogliby dzidę za nimi nosić.

2. "Wyrażanie silnych uczuć anty-izraelskich?".

Wynika z tego, że każda krytyka Państwa Izrael jest postawą ?antysemicką?. Nie wolno powiedzieć np., że pomysł ministra Liebermana, który oświadczył, że ?Musimy zrobić dokładnie to, co zrobiły Stany Zjednoczone z Japonią podczas II Wojny Światowej, w ten sposób nie będzie potrzeby okupowania Gazy?, jest niemoralny i odrobinę naganny, bo z pewnością okrzyknięci zostaniemy podłymi ?antysemitami?.

Wolno, a nawet wskazanym jest, powiedzieć, że ? pomysł godny jest rozważenia, ale może poczekajmy jeszcze z tym rozwiązaniem (byle nie za długo, bo znowu możemy spotkać się z wiadomym zarzutem).

3. "Wyrażanie krytyki przywódców Izraela, dawnych i obecnych".

Nie wolno np. głosić, że Menachem Begin był terrorystą mającym na sumieniu tysiące istnień ludzkich.

Dozwolone i wskazane jest natomiast stwierdzenie, że pochodzący z Polski Begin był zasłużonym działaczem narodowo-wyzwoleńczym, czego dowodem jest przyznanie mu Pokojowej Nagrody Nobla.

4. "Jakiekolwiek krytykowanie religii żydowskiej lub żydowskich przywódców religijnych, ze szczególnym uwzględnieniem odniesień do Talmudu i Kabały".

Nie wolno więc powiedzieć, że judaizm w swojej talmudycznej wersji jest religią niechętną chrześcijaństwu a niektórzy rabini w Izraelu usprawiedliwiają zabijanie dzieci palestyńskich.

Wskazane i pożądane jest natomiast twierdzenie, że judaizm to religia pokoju, kochająca goja - bliźniego, jak siebie samego. A rabi Shapiro to mąż miłujący pokój i tylko przez złe antysemickie języki posądzany o zbrodnicze teorie.

5. "Jakakolwiek krytyka rządu i Kongresu USA insynuująca, że są pod silnym wpływem społeczności żydowsko - syjonistycznej i organizacji żydowskich jak np. AIPAC".

Negowanie rzeczywistości jest już aktem "antysemickim". Należy twierdzić, że ADL jest organizacją edukującą ludzkość w kierunku tolerancji rasowej, multietniczności i poszanowania wszelkich "inności". A p. Abraham Foxman i ambasador Peleg wielkimi przyjaciółmi Polski i Polaków są.

6. "Jakakolwiek krytyka społeczności żydowsko - syjonistycznej jako promotora globalizmu i tego, co niektórzy nazywają "New World Order"".

Należy zamiast tego twierdzić, że środowiska syjonistyczne promują miłość i braterstwo między narodami świata. Dążą do rozwiązywania wszystkich konfliktów, a zwłaszcza izraelsko ? palestyńskiego, na drodze pokojowej, przy całkowitym poszanowaniu rodziny jako podstawowej i najważniejszej komórki zdrowego społeczeństwa.

7. "Przeklinanie Żydów za podżeganie Rzymian do ukrzyżowania Chrystusa".

Takie twierdzenie jest niewybaczalną kalumnią nie mającą żadnych podstaw w świetle najnowszej wiedzy historycznej. Należy raczej dla pewności twierdzić, ze faryzeusze byli najlepszymi sprzymierzeńcami Chrystusa w zbawianiu ludzkości i własną piersią zasłaniali Go przed podłymi żołdakami Poncjusza Piłata.

8. "Cytowanie faktów mogących w jakikolwiek sposób obniżyć cyfrę 6 mln. odnoszącą się do liczby ofiar żydowskiego Holokaustu".

No comments.

9. "Insynuowanie, że Izrael jest państwem rasistowskim".

Nie wolno rozpowszechniać takich podłych bredni. Wszyscy przecież wiemy, że w Państwie Tylko Dla Żydów (w skrócie ? Izrael) wszyscy obywatele maja jednakowy dostęp do nauki, pracy, zakupu nieruchomości, a w Knesecie jest nawet kilku Arabów.

10. "Insynuowanie, że istnieje spisek syjonistyczny".

Patrz instrukcja do pkt.6.

11. "Dostarczanie dowodów, że Żydzi i ich przywódcy stworzyli komunizm i rewolucję bolszewicką w Rosji".

Absurd. Każde dziecko przecież wie, że to uciemiężony lud pracujący miast i wsi zrzucił kajdany carskiej niewoli a fakt, że 90 % komisarzy ludowych było Żydami, to czysty przypadek i zbieg okoliczności.

12. "Dostrzeganie pejoratywnych cech wyznawców wiary mojżeszowej".

Zamiast czynić takie bezecne i z gruntu fałszywe spostrzeżenia, poużywajcie sobie na chrześcijanach. Za to nie grozi żadna przykrość, a nawet znajdziecie uznanie jako ludzie światli i tolerancyjni. Z muzułmanami lepiej nie zadzierać, są zbyt nerwowi, dzikusy jedne?

13. "Insynuowanie, że Mossad jest zamieszany w zamachy 9/11".

Stany_Zjednoczone_Izrael

Takie twierdzenie byłoby naprawdę podłością. Wszyscy bowiem wiedzą, że zamachów dokonali Talibowie kierowani przez brodatego Osamę, urzędującego w jakiejś dobrze zamaskowanej jaskini w Afganistanie.

Czasami w Klewkach.

Mossad natomiast zajmuje się głównie przeprowadzaniem palestyńskich staruszek przez ulicę w Gazie.

I to już cały test moi mili.

Twierdząca odpowiedź choćby na jedno z pytań dowodzi niezbicie, że jesteście "antysemitami" i jako tacy stanowicie zakałę rodu ludzkiego.

Każdy porządny człowiek (tzn. filosemita) ma prawo nie podać Wam ręki i odwrócić się z pogardą plecami.

Jarosław Ruszkiewicz

źródło: http://racjapolskiejlewicy.pl/polaku-sprawdz-czy-jestes-antysemita-test-w-13-punktach/7042back